Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tatabányán, melyik autós...

Sólyom Ilona kérdése:

Tatabányán, melyik autós iskolát ajánljátok? Most váltottam sulit, eddig a Szurdokinál tanultam sajnos 42, óra vezetés után megbuktam.

Figyelt kérdés
Az oktató szemétsége miatt jöttem el ( többet vásárolt a lányával mikor vezetni vitt, én meg a kocsiba vártam) szinte alig tanultam valami értelmeset, és folyton kaptam a lecseszést, kiabálást, durva -bunkó beszólást. Most keresek egy nyugodt, kedves oktatót aki türelmes és tanít is! A volt oktatóm, tejesen elvette a vezetéstől a kedvem, és félek még a sáv váltástól is már, hála neki, mert folyton leordított!

#autós iskola Tatabánya
2019. febr. 24. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!