Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hőtan, Hőátvitel, Anyagátvitel...

Hőtan, Hőátvitel, Anyagátvitel könyv, mely érthető és az elmélethez példafeladatok részletes kidolgozással?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami sose húz elő random képleteket, mindent elmagyaráz szájbarág, rendes, elgondolkodtató példafeladatokkal. Aféle hőtanbiblia, Sajnos sok egyetemi tankönyvel a prof inkább mintha felvágni akarna hogy milyen ki..ott okos, ahelyett hogy az lenne a célja hogy tényleg megértség a hallgatók.

Felőlem lehet angolul/németül is, De igazából bármilyen nyelven megtanulok hogy elkerüljem egy-egy oldal órákon keresztül való kisilabizálását.



2019. márc. 26. 19:09
 1/2 anonim válasza:
Ha jól tudom Tichy Gézának van hőtanos könyve. Nem olvastam, de szerintem jó lehet
2019. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyipari művelettani alapismeretek.
2019. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!