Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti az egyetem, hogy...

Megteheti az egyetem, hogy megmondja, hová üljek a zh-n?

Figyelt kérdés
Ülésrendet csinálnak, és beültettek középre. Én mindig a szélére ülök, mert utálom a tömeget, nem tudok annyi ember között nyugodtan dologzni.
2019. márc. 28. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megmondhatja. A ZH komoly dolog, komolyan veszik, hogy a lehető legkevesebb esély legyen a csalásra.
2019. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért ne tehetné meg? egyszerűbb rendet tartani úgy, hogy mindenkinek megvan a helye és nincs tolongás. a "jaj légyszi hagyj ki két helyet", "ne üljetek már egy kupacba" és társai egy csomó időt vesznek el és könnyen elkerülhetők
2019. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Beszélj az oktatóval, de ne közvetlen vizsga előtt, hanem még előtte, hogy problémád van és mindegy hová, de szeretnél szélre ülni.

Vagy lehet kérni szóbeli vizsgát is.

2019. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes:D Nem az az első hogy megkérdezem az oktatót hanem jönnek itt a jogokkal. Bullshit.
2019. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

A standard ZH szabályokat BE KELL TARTANI!


https://www.youtube.com/watch?v=ToeUVVqVVCs

2019. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lol
2019. márc. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!