Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki az állatorvosi egyetem...

Aki az állatorvosi egyetem kollégiumába lakik megmondja hogy macskát lehet-e tartani?

Figyelt kérdés
Fontos!Nem akarom otthon hagyni a cicusom!!

2016. okt. 4. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy állatorvosi nem biztos hogy állatot vihetsz.
2016. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, de a legbiztosabb, ha ott tanulóktól megkérdezed.
2016. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egyetem / koli honlapján ott kell lennie, a bentlakási szerződésben benne van. Amúgy a legtöbb koli esetében az egyetlen állat amit tarthatunk, a hal.

Nézz utána, de arra is készülj fel, hogy valószínűleg megfelelő albérletet kell keresned, ha mindenképpen vinni akarod a cicát (ezt amúgy is ajánlom, hiszen nem biztos, hogy felvesznek koliba, jobb utánanézni.)

2016. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aha...Azért köszi mindenkinek!

Ha van itt egy bentlakó diák az megmondaná hogy látott-e már ott bent állatot?(halakon kívül)

2016. okt. 5. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy idő közben kaptál-e választ a kérdésre (pl. idén felvettek, és már beköltöztél vagy tudom is én), mindenesetre szemet hunynak felette, több szobában is vannak állatok, főleg macskák, de vannak kistestű kutyák is.
2016. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ezt nem mondod komolyan?!!

Bearanyoztad a napomat!!!!Nagyon köszönöm!

2016. okt. 28. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

örülök, ha segíthettem. :)

Amúgy most van (volt) kollégiumi igazgató váltás, még senki nem tud semmit az új emberről, de szerintem őt se zavarja majd, mégis csak na.. Állatorvosi kollégium. :D

Ha megtudok majd időközben valami újat, és nem felejtem el, írok majd! ;)

2016. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)<3
2016. nov. 1. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!