Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könyvelőnek mennyire nehéz...

Könyvelőnek mennyire nehéz sok a munkája?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam el kellene végeznem egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot.Arra lennék kíváncsi, hogy mennyit dolgozik egy könyvelő? Mert az egy dolog, hogy napi szinten 6 órát van fogadási ideje. De gondolom nem csak annyit dolgozik. Úgy hallottam folyamatosan kell tanulnia képzésekre járnia meg jogszabályokat tanulnia ha változás van. A sok munka csak azért kérdés mert van gyerkőc és jön a következő. Meg tervezünk még 1-2 gyereket. Mellettük nem tudom eltudnám-e látni a munkát mint könyvelő ha lesz vagy 4 gyerekem.

Válaszokat előre is köszönöm!


N


2019. márc. 30. 08:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

600 ezret szerintem se nagyon fizetnek, pláne amelyikkel nincs munka. Kizártnak érzem ezt én is. Amelyik cégnek van 600 ezer forintja könyvelőre, az nagyon nagy cég, ott saját könyvelés van, főkönyvelővel, nem kintről könyveltetnek, és irdatlan mennyiségű számla. És ez havi ÁFÁs lehet, ami sok sok NAV ellenőrzés is. És NAV ellenőrzés-ha nincs ismeretséged=bírság, aztán vita, ki hibázott, ki fizet.


Az ingyen könyvelés megy szolgáltatóknak-ez valós dolog. Fizetni nem szeretnek.

2019. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!