Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OTDK-ra kijutottam egy rendkív...

OTDK-ra kijutottam egy rendkívül snassz témával. A többiek témája viszont sokkal különlegesebb, így elvesztettem a bátorságom?

Figyelt kérdés
Orvos és egészségtudományi szekcióról van szó, abban indulok. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem fogok nyerni, így nem versenyként fogom fel ezt az egészet, viszont valahol még is cikinek érzem, hogy a többiek, főleg az orvosok olyan témákkal indulnak, amik nem mindennapiak és nem is gondoltam volna, hogy ilyesmik léteznek, én meg egy nagyon snassz, nagyon egyszerű kis témával, ami egyébként is már lejárt lemez és semmi újat nem tesz hozzá a tudományhoz, mivel már ezer éve ismert tények ezek. Mentségemre szóljon, hogy bele sem gondoltam volna anno, hogy ebből OTDK lesz, eredetileg a szakdolgozat miatt kezdtem el ezt a témát kutatni, viszont megnyertem vele az intézményi TDK-t és most itt tartok. Legszívesebben nem is vennék részt a konferencián, de a konzulensem nagyon ragaszkodik hozzá. Ijesztő, mert tudom hogy mindenki hülyének fog nézni a snassz témám miatt, emiatt nem fogom tudni olyan jól előadni, mint a kari TDK-n (és szerintem pont a jó előadás miatt nyertem meg).

2019. márc. 31. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na, most mar ne csigazz, aruld el nekünk ezt az allitolagos snassz temat :D.
2019. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16%
kamu , már unjuk balázska
2019. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!