Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos! Most vettem észre,...

Fontos! Most vettem észre, hogy a leadott szakdolgozatomban elszámoztam szinte az összes táblázatot és ábrát! Mit csináljak, iszonyúan érzem magam most?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha leadtad, akkor már semmit nem tudsz csinálni. Jah és ne lapozgasd miután már leadtad. Én akárhányszor néztem bele utána, annyi hibát találtam, pedig elég sokan átolvastuk elötte, még sem szúrt szemet
2019. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! :( igen, az én esetemben is ez történt. Elvileg a bírálók vissza fogják küldeni, hogy javítsam ki, és küldjem vissza. Csak nem tudom, ha javítani kell, az mennyire fogja lerontani az érdemjegyet?
2019. ápr. 4. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rontja le. Azért küldik javításra vissza.
2019. ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a leadott, bekötött, bírált szakdolgozatban hagytam benne egy olyan "ábrahivatkozást", hogy "Hiba! A hivatkozâs nem létezik!" természetesen a Word megfelelő, félkövéren, dőlten kiemelt betűtípusával. Senki nem szólt rá semmit, nem kaptam érte pontlevonást (nálunk ilyenkor már nem küldik javításra).
2019. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!