Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik ilyen tipikus női válltás...

Akik ilyen tipikus női válltáskába viszik a suliba a cuccukat azoknak nincs sok tankönyvük meg füzetük?

Figyelt kérdés
És a tornacuccukat hova rakják? Illetve nem lesz nehéz egy idő után azt cipelni? Vagy hogy van ez? Nektek nem szokott állandóan lecsúszni a vállatokról? Légyszíves világosítsatok fel.

2019. ápr. 9. 18:43
 1/2 anonim válasza:

Anno 10 éve a gimiben... nálunk is volt hasonló. :) Voltak olyan lányok, akik mindent megtettek, hogy ne kelljen cipekedniük a béna hátizsákban. Első lépés: mindent bent hagytak a suliban a padban, amit lehetett. Könyveket elsősorban. Vagy otthagyták szekrényben, öltözőben, büfés csajnál. Aztán: csak azt vitték be a suliba, amit muszáj volt. Padtárssal meg lehetett osztani, ki mit visz, ketten használtak egy könyvet. Persze csak azon az órán, ahol a tanár nem írt be emiatt. Olyan is volt, hogy egy füzetbe/lapra írtak mindent, aztán később bemásolták (ez sztem nem éri meg, kivéve, ha így akarsz tanulni, és nem sajnálod rá az időt). Tesicucc? Felmentés ilyen-olyan indokkal. Vagy cipő benthagy, a többi ruha nem foglal sok helyet. És még valami: az is lehet, hoyg csak nemtörődöm valaki, nem bántja, ha nincs nála könyv, ha nem tud emiatt tanulni vagy lépést tartani, nem érdekli. Vagy épp olyan okos, hogy nincs rá szüksége, megoldja, megjegyzi a dolgokat.

Szóval ez egy külön életforma. :D

2019. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly sem volt sok cuccom,most megyek 12.-be es konkretan 3 konyvet kaptunk.. Egyebkent a padban szoktuk (az osztalyban kb mindenki) hagyni azokat, amikbol nem kell tanulni. Nekem nem volt eddig ebbol semmi problemam belole,nem tunt el semmi, a takaritok sem dobjak ki.😅

(De egyebkent van, hogy sok dolgot viszek,akkor rendes hatizsak van nalam)

2019. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!