Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME nyelvvizsgán milyenek a...

Smiley18 kérdése:

BME nyelvvizsgán milyenek a vizsgáztatók a fő épületben?

Figyelt kérdés

Most szombaton megyek írásbelizni és jövőhét kedden szóbelizni. Az írásbelitől annyira nem is, de egy picit, viszont a szóbelitől iszonyatosan félek.

Tudnátok adni valami jó tanácsot? Az baj, ha mosolygok a szóbeli közben? Nem tudatos, de ha ideges vagyok általában folyton mosolygom :D

Közeleg a húsvét. Van arra esély, hogy erről kell majd beszélnem?

Minden tanácsnak nagyon örülnék, mind az írásbelihez és a szóbelihez! :)

Köszönöm!



2019. ápr. 11. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ott vizsgàztam, de a vizsgàztatók is emberek. Meg te is. Nyilvàn nem úgy fogtok úgy ülni mint egy robot.
2019. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma szóbelizek majd angolból Szolnokon, majd megírom, hogy milyen volt.


Egyébként ahogy a másik válaszoló is írta, nyugi, a vizsgáztatók is emberből vannak. Ha jól felkészültél, akkor nagy baj nem lehet :) A kisugárzás nagyon fontos, nyugodtan mosolyogj, legyél vidám, én például előző nyelvvizsgámnál (75% lett a szóbeli, felsőfokú német), ha el is rontottam valamit, akkor mondtam, hogy bocsánat, kijavítottam magam. Így szerintem látják, hogy tudod te a nyelvet, csak izgulsz. Jobb, minthogyha hibás mondatot mondanál.

2019. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Na hogy sikerült? Szurkoltam. :)

2019. ápr. 11. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem ment olyan rosszul. Az utolsó rész, a szituáció volt számomra nehezebb, ott két munka között kellett választanom.

A másik két témakör a hobbi és a mobilok volt.

Igazából csak ismételni tudom magam, mosolyogj, ha el is rontasz valamit ne panikolj, inkább javítsd ki. Sok sikert :)

2019. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!