Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL nyelvvizsgán a szóbelin...

Az ECL nyelvvizsgán a szóbelin a vizsgáztatók rendesek szolnak? Nem szigorúak?

Figyelt kérdés
És olyankor mi van ha nem tudok párt vinni magammal a szóbelire akivel beszélgetünk? Betesznek ott mellém egy másik vizsgázót?
2009. jún. 10. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én németből voltam ECL-en és 20.án megyek angolból.

Aranyosak szoktak lenni, nem szivatnak (általában). Ha nincs párod, akkor ott fogsz találkozni a vizsgapároddal. Ha korábbról ismeritek egymást, akkor az elős részben a másikat kell bemutatnotok, ha nem, akkor magadról kell beszélned. Ezt a részt nem értékelik, csak bemelegítés. Utána kapsz témákat (képeket), amikről beszélni kell.

Pl nekem németből az egyik téma a táplálkozás volt, ahol a diétákról beszéltem. Másik téma pedig a nők munkavállalása volt.

2009. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adnak párt ha nem tudsz magaddal vinni. Nálam is aranyosak voltak, persze ez függ sok mindentől, például ahol én vizsgáztam ott aranyosak voltak, meg ismertem már a vizsgáztatót, mert ott tanított az én iskolámban(engem nem), de lehet h más városba szigorúbbak vagy még aranyosabbak.
2009. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!