Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 évesen késő elkezdeni...

25 évesen késő elkezdeni rendőrnyomozónak tanulni?

Figyelt kérdés
Sajnos gimiben nem tudtam, hogy mivel is szeretnék majd foglalkozni, ezért csak random elkezdtem egy egyetemi képzést 19 évesen és mostanra fejeztem be (BSc, MSc). Viszont ez csak egy kamu papír és nem lehet vele elhelyezkedni, de nem is akarok. Mert rájöttem hogy rendőrnyomozó szeretnék lenni. Hol tudom elkezdeni a szükséges képzést?
2019. ápr. 11. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :D ha rájöttél írd meg légyszi mindenképpen
2019. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltetel a betoltott 18, de be nem toltott 25. eletev.
2019. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Iden mar lecsusztal, februar 15 volt a jelentkezesi hataridő.


NKE-RTK


[link]

2019. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy késő lenne. Az ország talán leghíresebb rendőre, Doszpot Péter tanítóképző főiskolát végzett, és csak később lett rendőr: [link]


Más rendőrről is tudok, akik később ugrottak be. De azt ugye tudod, hogy nagyon nyomorúságos fizetésért robotolnak szegény rendőrök, menekül az állomány?

2019. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz az amit a 2 es válaszoló ír ? tényleg 25 éves korig lehet csak valaki tiszt nyomozó ...?
2019. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Rtkn nappali tagozaton tenyleg csam 25 ev a max.
2019. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Általános felvételi feltételek:


A nappali munkarendben folyó képzésre magyarországi állandó lakóhellyel rendelkező, a felvétel időpontjában 18. életévét betöltött, de a felvétel évében 25. életévét be nem töltött - a rendvédelmi szervek hivatásos állományú tagjai esetében 30 évesnél nem idősebb -, cselekvőképes, magyar állampolgársággal rendelkező személy vehető fel, aki


- rendelkezik az Európai Unióban hivatalos nyelvek egyikéből, vagy ukrán, szerb, beás, lovári, orosz, illetve kínai nyelvből államilag elismert, középfokú (B2) komplex típusú nyelvvizsgával, vagy ezzel egyenértékű érettségi bizonyítvánnyal, vagy oklevéllel,


- a jelentkezők egészségi, pszichikai és fizikai alkalmasságának szabályairól szóló rendeletben előírt alkalmassági követelményeknek megfelel, valamint a pályaalkalmassági vizsgálat keretében lefolytatott pályaalkalmassági orientációs beszélgetésen megfelelt minősítést kap, és


-


a képzés jellegének megfelelően vállalja a tisztjelölti jogviszony létrehozását és fenntartását a vonatkozó törvényben meghatározottak szerint;, valamint


- hozzájárul ahhoz, hogy a tanulmányok megkezdéséhez szükséges kifogástalan életvitelre vonatkozó ellenőrzést az illetékes szervek elvégezzék."

2019. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!