Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Törlik a...

NAGYON FONTOS! Törlik a főiskolai jelentkezéseimet?

Figyelt kérdés
Sajnos elnéztem a hiányzó dokumentumoknak a beküldési határidejét. Ugye jún. 2-ig kell beküldeni a 12 évvégit és júl. 8-ig az érettségi fénymásolatát. Na én úgy emlékeztem h. júl. 8-ig kell beküldeni minden hiányzó papírt. Most ez miatt érvénytelen lesz a felvételim vagy azért küldjem be? ( azért nem mindegy h. veszik-e az a 9000FT)
2010. júl. 5. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
A 9000 Ft-ot sajnálod és nem azt, hogy nem vesznek fel?
2010. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
arra nem akarok gondolni mert full ideg vagyok. am köszi az értelmes választ
2010. júl. 5. 01:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Küldd be/töltsd fel és hívd fel a Felvi.hu információs szolgálatát. Ennyi.

Ne a 9000 Forinton agyalj, hanem a felvételen. És kész. Az, hogy mi lesz, majd ők megmondják.

2010. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bakker ne már. :D Én se küldtem el a 12. évfolyamit, de nekem küldtek e-mailt, hogy július 8. pótoljam, szóval szerintem akkor nem törlik, vagyis reménykedek. Viszont most nagyon beparáztattál. :D
2010. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, elfogadják :) Barátnőm rokona ott dolgozik, és a jún. 2. határidő csak azért volt, hogy könnyebben legyen a feldolgozás. Még van időd, semmi sincs veszve :)
2010. júl. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Uhh bazz nyugee, énis parázok mint állat:D Szüleim leütnek ha ezt most sikerült elcsesznem. Am a 9000-ret azért írtam mert ha már ennyit fizettem akk hívjanak fel vagy érdeklődjenek h. mivan xD Vagy csak én élek álomvilágban?:D MInd1 holnap feladom és imádkozom, hogy jöjjön az értesítő :D
2010. júl. 5. 01:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Hehe :D Én is holnap adom fel, de szerintem tuti elfogadják. :)
2010. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem, mert ha nem akkor a fél osztályom hoppon marad:S
2010. júl. 5. 02:06
 9/13 anonim ***** válasza:
csak az érettségit meg az évvégit kell csatolni?előző évek nem kellenek?
2010. júl. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A következő csütörtökig, azaz július 8-ig küldhetik be a különböző módosítási, javítási kérelmeiket, valamint a még hiányzó dokumentumaikat a felvételizők. Ennek leggyorsabb útja a Felviről elérhető e-felvételi."


Nem törlik.:)

2010. júl. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!