Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Törlik a...

NAGYON FONTOS! Törlik a főiskolai jelentkezéseimet?

Figyelt kérdés
Sajnos elnéztem a hiányzó dokumentumoknak a beküldési határidejét. Ugye jún. 2-ig kell beküldeni a 12 évvégit és júl. 8-ig az érettségi fénymásolatát. Na én úgy emlékeztem h. júl. 8-ig kell beküldeni minden hiányzó papírt. Most ez miatt érvénytelen lesz a felvételim vagy azért küldjem be? ( azért nem mindegy h. veszik-e az a 9000FT)
2010. júl. 5. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én még regisztrációs levelet sem kaptam, pedig mindent időben elküldtem. De aki még nem küldte el a hiányzó dokumentumokat, az július 8.-ig megteheti.


"2-ig kell beküldeni a 12 évvégit"

Ezt nem tudom honnan vetted. Én junius 20.-án kaptam meg mindkét bizonyítványt, tehát nekem lehetetlen lett volna akkor elküldenem.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak:

- Törlik a főiskolai jelentkezéseimet?

- Nem.

2010. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem törlik, csak, mint ahogy írták, a saját munkájuk gyorsítására kellett.

Aki kérdezte, hogy honnan a júni 2. annak: regisztrációs levélben írták.

Aki kérdezte, hogy miként küldhette volna el hamarabb, ha 20.-án kapta meg: Én 19.-én kaptam meg, de simán ki lehetett volna kérni a suliból míg lefénymásolod.

2010. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is júni 20-án kaptam meg, akkor láttam felvin ezt a határidőt, de még aznap el is küldtem nekik neten! Végül arra jutottam a többi irományból, hogy a legvégső dátum az júli 8. így megnyugodtam, nem hiszem hogy ezért törölnék!

A másik kérdésedre a válasz, igen álomvilágban élsz! :) Innentől kezdve sosem fog senki utánad járni, hogy minden papírodat leadtad-e, mint ahogy anno a tanárok, osztályfőnökök, szülők... Ha egyetemen nem adsz le valamit időben, akkor megszívtad, ennyi! Nincs olyan hogy elfelejtetted! Ha elfelejted lesz egy hiányzó jegyet, kész! Már nem nagyon kell bízni a feletted állók jó indulatában!

2010. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!