Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mégsem szeretnék arra a...

Ha mégsem szeretnék arra a szakra járni amit megjelöltem?

Figyelt kérdés
Majd választok egy másikat a pótfelvételin, felvesznek és akkor ugye elvégzek 2 félévet, de februárban ugyanezt a szakot megjelölöm államilag támogatotton, akkor a 3. félévemet már kezdhetem úgy? Ezt így lehet?
2019. ápr. 13. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ez kell neked: [link]


Egyébként nem értem mit akarsz variálni, de pótfelvételire csak az mehet, akit sehova sem vettek fel, vagy nem is jelentkezett.

2019. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Júliusban még letudom törölni a szakokat ahova jelentkeztem, az ugyanaz lenne mintha semmit nem jelöltem volna meg. Így tudnék pótfelvételire menni.

Olvasom !

2019. ápr. 13. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan szakra gondolsz, amit egyáltalán nem jelöltél meg, akkor talán működhet hogy minden februári szakon visszavonod a jelentkezést, így nen vesznek fel, és pótfelvételin jelentkezhetsz (ebben nem vagyok biztos hogy működik).


Ha elkezded pótfelvételivel fizetősön és újrajelentkezel államira, akkor az összes elvégzett tárgyadat el kell fogadtatni, ez egyáltalán nem automatikus, de ha teljesen megegyezik a tematika (nem volt abban az évben reform), akkor el szokták fogadni. Jó eredmény esetén át is sorolhatnak államilag támogatottra, akkor ugyanott vagy, mint új felvételinél.

2019. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!