Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt matematika érettségihez...

Emelt matematika érettségihez kötelező emelt szintű matek órára járni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kötelező-e az emelt érettségi felkészítő órájára járni ahhoz, hogy emelt szintű matematikai érettségit tehessek, vagy enélkül is meg lehet próbálni? Mivel annak, aki emelt matematikára jár, külön osztályozzák emelt matematika tantárgyból is. Erre követelmény járni, vagy enélkül is le lehet tenni az emelt matematikai érettségit?

2019. febr. 4. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Olyan érettségire jelentkezel, amilyenre akarsz.
2019. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezhetsz emeltre is. Az én tanárom nem is tudta, hogy emeltre megyek. Miután megírtuk az írásbelit, aggódva hívott, hogy nem leli az enyémet. Úgy mondtam neki, hogy ne is keresse :D
2019. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhetsz érettségire emelt szinten úgy, hogy nem jársz emelt matek órára. Más kérdés, hogy ez jóra vezet e vagy sem.

Jogod van bármilyen szintre jelentkezned ha tanultad azt a tantárgyat.

2019. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most 11.-es vagyok, de csak most döntöttem el, hogy emelt matematikai érettségit fogok tenni, ezért elkezdtem járni az emelt órákra, viszont osztályozni nem tudnak belőle, tehát "csak" részt veszek rajtuk, ezért érdekelt a téma.

De ha így is érettségizhetek emelt szinten, akkor emiatt már nem aggódok tovább, még egyszer köszönöm.

2019. febr. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!