Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most fogok végezni az iskoláva...

SuperCsajszix3 kérdése:

Most fogok végezni az iskolával, meddig vagyok még diák, meddig érvényes a diákigazolvány, elmehetek még a nyáron diák munkára?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2019. ápr. 19. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

a diákigazolvány októberig érvényes. Tb-t kb június végéig fizet utánad az egyetem. Utána vagy dolgozol vagy fizetned kell magad után.

diákmunkára már nem mehetsz.

2019. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

A diákigazolvány október 31-ig érvényes.

Én vállaltam munkát egyetem után is még pár hónapig... soha senki sem említette, hogy tilos lenne.

A középiskolások is dolgozhatnak, amikor már érettségiztek, de még bizonytalan, hogy felveszik-e egyáltalán egyetemre, nekünk anno külön papírt adtak a gimiből erről.

2019. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!