Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Féltékeny rám az informatika...

Féltékeny rám az informatika tanár barátom?

Figyelt kérdés

Kicsit mennek a szúrkálódások, piszkálások amióta elkezdtem egyetemen tanulni, szintén IT szakon, ráadásul egy angol egyetemen.


Pökhendi módon szokta mondani, hogy az nem is igazi egyetem mert csak 3 napot kell bejárnom, meg nem tanítanak ott semmit sem, amikor ő járt főiskolára majdnem belehaltak a matekba stb stb. De közben nagyon-nagyon régen említette, hogy levelezőn tanult és talán ha csak egyszer járt be havonta a főiskolára dolgozatokra. Meg a testvére aki pont ott volt említette, hogy minden beadandóját ő írta, a programokat meg 20 ezerért megvette valakitől, amit nem is tagadott.


De akkor miért fúrkálódik? Most is rám írt, hogy mi a helyzet az egyetemmel, írtam hogy 90% feletti matekdogám lett, ő meg flegmán írta, hogy ja az összeadás meg kivonás az könnyű.


Egyszerűen nem értem. Mindig így szokott menni a rivalizálás két informatikus között, vagy olyanok között akik ugyanazon a területen akarnak elhelyezkedni?


Amikor nem BSc szinten voltam gazdinfón 2 évig, akkor nem csinálta ezeket érdekesmód.


Lehet csak azért féltékeny, mert külföldön tanulok, ráadásul jól is megy? Miközben köztudott, hogy ő kettesekkel meg hármasokkal ment át. MSc-re is tervezek menni, ami neki nincs meg, hisz ált. iskolai tanár végzettsége van csak. Amikor a mesterképzéseket felhozom előtte, akkor csak tereli a szót, hogy őt nem érdekli, mert már unja az informatikát és ha újra tanulni kezdene akkor más szakra menne.


Veletek volt már ilyen, hogy egy ismerősötök fúrkálódni kezdett miután elkezdtétek az egyetemet?



2019. ápr. 23. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyértelműen irigy. Szerintem kérdezz rá kerek perec. És mond el neki hogy ez bánt. Ha tovább folytatja akkor pedig ott kell hagyni.


A párodnak nem az lenne a dolga hogy visszahuzzon és bantson hanem hogy tamogasson örüljön veled, neked.

2019. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem párom, csak barátom/haverom. Félreértetted:D Egy neműek vagyunk.

De attól függetlenül köszi a válaszod.

2019. ápr. 23. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
LOL. Idióta a haverod.
2019. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!