Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6. választott tárgyból bukás...

WWWWWWWWWWWWWWWW kérdése:

6. választott tárgyból bukás érettségin?

Figyelt kérdés

Informatikai szakgimnázium tanulója vagyok, idén érettségizem. 5 kötelező vizsgatárgyam (magyar, matek, angol, történelem, ágazati informatikai ismeretek) mellé 6. tárgyként felvettem a gimnáziumi informatika emelt szintű érettségit.


Az a kérdésem, hogy amennyiben nem sikerül a gimnáziumi emelt informatikai érettségim, akkor megkapom-e az érettségi bizonyítványomat és mehetek-e továbbtanulni egyetemre?



2019. ápr. 23. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kötelező 6. tárgyat választani, akkor kapsz bizit és mehetsz továbbtanulni. Ha kötelező volt akkor nem.
2019. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkapod, de gyakorlatilag elképzelhetetlen, hogy átmész a szakmai informatikán, és megbuksz a közismeretin emelt szinten. Röhögve át fogsz menni abból is.
2019. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sőt, pont az a gyakoribb, hogy szakmaiból buknak. És ilyenkor a sikeres közismeretivel ősszel egy gimnáziumban ingyen lehet bizonyítványt kérni.
2019. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öt tárgyból kell sikeresen átmenni. Ha a hatodik nem sikerül, attól megvan az érettségid. Én is így csináltam.
2019. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!