Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Madách Imre Gimnázium Budapest...

Madách Imre Gimnázium Budapest? 2019

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felvettek a Madách:), aminek nagyon nagyon örülök, viszont lenne egy-két kérdésem a suliról kapcsolatban így még pluszban.


-A gólyatábor hol szokott lenni és általában hány napig tart?


-A tanárok mennyire szigorúak smink témában?

(Nyilván nem a füstös fekete szemekre gondolok)


-Miért szerettek/szerettetek odajárni?


2019. ápr. 24. 20:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Engem is felvettek a Madáchba! Melyik tagozatra mész? :)
2019. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szia, én is oda megyek majd, haladó angolra. ha gondolod, írhatsz :)


egyébként én hallásból tudom, hogy nagyon jó a közösség, a tanárok, és elvileg nem számít az sem, hogy milyen színű a hajad, körmöd, vagy hogy hogyan öltözködsz.

2019. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a spanyol kezdőre megyek :)
2019. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Halihó,


Madáchos vagyok, szóval mesélek egy picit :D

A gólyatábor sokáig Balassagyarmaton volt, de mostanában már Bükkszéken ütik nyélbe a dolgot, (nem tudom milyen okból) de a hangulaton nem változtat a helyszín, általában jó élményként marad meg a gólyákban és szuper, itt lehet a legjobban ismerkedni évfolyamszinten és akkor nem ragadtok le a saját osztálynál. Ez mondjuk alapvetően jellemző, nagyon befogadó a közösségünk, de ezt már biztos hallottátok ;)

A tanárokat egyáltalán nem zavarja a smink, sem a füstös sem másmilyen, ez rád van bízva, senkit nem érdekel ha zöld hajjal, vagy full-makeupban jelensz meg, ez a te dolgod, elfogadják és tiszteletben tartják a személyiségedet a a tanárok és a diákok is. Hasonló a körömlakk/ruházkodás téma is, de akkor szeptemberben magatok is látni fogjátok :D

Nekem hatalmas motivációt ad a közösség és a lehetőségek, sok tanár akár órák után is foglalkozik a diákokkal, akik a tárgyakban jártasabbá akarnak válni. Meg hát a közös programok sokat dobnak az egész hangulaton, pl erdei suli, osztálykirándulások, sportnap, plusz lehet csatlakozni az énekkarhoz és színjátszó csoporthoz is. Ha van még kérdés írjatok nyugodtan :)

És gyertek a gólyafogadóra, jó buli és kicsit lehet ismerkedni az épülettel, szeptemberben kevesebbszer tévedtek majd el :DD

2019. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mikor lesz gólyafogadó/tábor? :)
2019. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok én is angolra megyek :)) Alig várom!
2019. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is angolra megyek!!
2019. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én is Madáchos vagyok, 11.-es, úgyhogy bármi kérdésetek van, írjatok nyugodtan. :)
2019. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!