Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz még esélyem emelt matekra?

Lesz még esélyem emelt matekra?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségzni emelt szinten matematikából és bevagyok teljesen rezelve tőle.Az emúlt időszakban nem tudtam rá annyit készülni(családi okok és bejött egy betegség is,aminek hála egy hétig nem tudtam mit csinálni...)Az a kérdésem,mit lehet még csinálni?Próbálgatok csinálgatni feladat sorokat,van olyan feladat amit lazán megcsinálom,mert járok faktra és ott vettük ezeket,de van olyan is aminek neki se tudok kezdeni...Átlagba ilyen 30-40% jön ki a feladat sorokra és ez szerintem kevés...Lehet ezen még javítani,mert tényleg félek,hogy rossz lesz.


18/F



2019. ápr. 24. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A matek tipikusan olyan tárgy, ahol egy kihagyott hét semmit sem számít, arra 12 év alatt kell felkészülni. A fakton mindegyik feladattípust kellett venni, de amit nem tudsz, arra kérdezz rá a tanárodnál, hogy kell. Ami megy, azzal most ne törődj. Annak nézz utána, amelyik problémát okoz.
2019. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

30-40% elég kevés, szerintem rosszul mérted fel magad, amikor szintet választottál. Nem akarlak elkeseríteni, de már olyan kevés idő van, hogy nem csak, hogy nem tudsz már felkészülni, hanem már erőltetetten tanulni sincs értelme.

Pihend ki magad, próbálj ne ezen stresszelni, és hozd ki ebből a legjobbat, hátha nem lesz olyan nehéz idén.

2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz, ha a logika, gondolkodas mod meg van, es a tipus feladataokat atvettetek akkor szerintem ok
2019. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen később, sokkal nagyobb sz*rból is ki fogsz jönni, és röhögni fogsz utána, hogy ezt meg hogy csináltad. Meditálj egyet, majd nézd meg melyik feladatok nem mentek, és gyakorold őket ameddig csak bírod. Lehet érdemesebb úgy tanulni, hogy az egyes típusú feladatokból megcsinálod az összeset, és csak azután mész a következő típusra, nekem ez szokott beválni. Hajrá, és ne félj semmitől, nem az életed múlik rajta! Sok sikert! :DD
2019. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Akkor csinálom tovább addig is

2019. ápr. 26. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!