Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL vizsgaeredményt kikérhete...

ECDL vizsgaeredményt kikérhetek úgy, hogy az iskola ahol tanultam nem szól bele?

Figyelt kérdés
Már csak 2 modulom hiányzik, de eljöttem abból az iskolából ahol eddig tanultam, és a kiiratkozásnál elfelejtettem elkérni. Hiába mentem vissza, hogy adják ki, azt mondták ez hosszú folyamat és legalább 2 hónapot várnom kell. Ez volt fél éve. Az új iskolában meg nincs lehetőség ECDL vizsgákra. A régi iskolám nagy ívben lesz***ja ezt az egészet, semmit nem csinál. Van valami lehetőség amivel eltudnám ezt intézni a régi iskola nélkül?
2010. júl. 5. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem az iskoládban volt a vizsga, akkor fordulj a vizsgaközponthoz egyenesen. Ha az iskolád a vizsgaközpont, akkor kamuznak, nem kerülhet két hónapba.
2010. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm? Én úgy tudom, hogy teljesen független az iskolától a dolog (kivétel, ha van pénzvisszafizetéses dolog, de ne menjünk ebbe bele). Bármikor kikérheted a vizsgakártyát, és ott vizsgázol le, ahol akarsz (legalább is 2 éve így volt). A normális iskoládnak (attól függetlenül, hogy ECDL vizsgaközpont-e vagy sem) elméletileg nincs köze a dologhoz, max. besegít vizsgajelentkezésben stb.-ben.

Nekem legalábbis így volt. Ha most nem ilyen a rendszer, akkor sorry.

2010. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De akkor most merre kéne elindulnom?
2010. júl. 6. 07:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj be személyesen a régi iskoládba, vagy előtte egyeztess. Náluk van a vizsgakártyád, kérd el. Oda kell adniuk. Aztán keress neked megfelelő vizsgaközpontot az ecdl.hu -n. Sokszor online is jelentkezhetsz vizsgára.

Én két éve megcsináltam ugyan ezt (legalább is hasonlót), szerintem neked is menni fog.

2010. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!