Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. es vagyok, jövőre érettség...

11. es vagyok, jövőre érettségizek, de már most olyan szinten rástresszelek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Alapjáraton 3-4-5os tanuló vagyok,de a matek és a töri egyszerűen sehogyse megy. Már nem tudok mit csinálni. Töriből a kisdogák 3asok lesznek, a tzk pedig 2esek.. BÁRMENNYIT tanulhatok ra,akkor is 2es lesz.. kezdem feladni.. nagyon stresszes vagyok, most is sok vizsga van, de ugy erzem lelkileg teljesen kivagyok ettől.. félek hogy az érettségim nem lesz jó, vagy nem fog sikerülni. Valami tippek esetleg?

2019. ápr. 26. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Irodalom,nyelvtan es angoltol nem félek,ezek menni fognak tuti,de a matek es a töri.....
2019. ápr. 26. 13:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, egész életemben nem ment a töri és most konkrétan másfél hét múlva érettségiznem kell belőle :D (meg még sok másból)

Én próbálom pozitívan felfogni, tanulok rá amennyi tőlem telik aztán valahogy majd lesz:D ne stresszelj rá, felesleges

A lényeg az hogy ha megtettél mindent érte akkor ne bánkódj ha mégsem úgy sikerül ahogy szeretted volna, hiszen legalább megpróbáltad.

2019. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanulsz rá akkor nincs gond. Ezt azért mondom mert én 5ös vagyok töriből de nem tudnék elmondani most egy tételt se A-Z-ig mert magolom ugy hogy a töri tudásom igazából nekem is a béka segge alatt, én majd nekifogok állni abbol is középszintűeket oldani+tételeket!! A törit átnézni gondolom többszöri olvasással lehetne..

A matek már más ott elejétől feladatgyűjteményben lévő feladatokat kell gyakorolni meg az érettségiseket. Ez sajnos olyan h vagy tudod vagy nem:/

Töriből kisdogáknál ha kérdéseket tesz fel csak a vázlatot tanuld meg, tz-nél meg amiket elmond csak azt és a tz az sikerülhet (én igy csinálom,kigyűjtöm és megtanulom csak azt a részt)

2019. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szarj bele az egészbe. Nem kell olyan komolyan venni az életet. Légy boldog, légy önmagad.
2019. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz az érettségin meglepetés. Nagyjából mindenből olyan jegyet fogsz kapni, ahanyas tanuló voltál korábbsan az adott tárgyból
2019. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!