Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosisok! Mi az az...

Állatorvosisok! Mi az az Equus napok?

Figyelt kérdés
Annyira jó bulinak tűnik, milyen rendezvény, milyen programokkal? Miről szól? Instán es facen láttam 1-2 képet és már tavaly is figyeltem, hogy mennyire bezengték. Oda felvételiztem most, kicsit szeretnék tisztában lenni az ilyesmikkel, olyan jó hangulatúnak tűnik az egész! :D
2019. ápr. 26. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VjJMzZOqpPE


Ez a videó jól bemutatja. Óvszert hozz!

2019. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hétig tart. Minden évfolyamnak vagy egy jelöltje aki versenyzik a Bos Major címért. Pontokat kell gyűjteni egész héten. Sportversenyeken elért helyezés, tortaverseny, vizes vetélkedő, bos videó, előadás, vetélkedő mind portokat érnek. Minnél több ember vesz részt az adott évfolyamról, annál több pontot kapunk. Számít a szurkolás, egyenpóló, zászló, pakolásban segítség meg kb bármi. 1 hétig iszol, sportolsz és jól érzed magad, de persze semmi sem kötelező. Minden nap több program van, szerdánként van az international day, amit az előző belinkelt. Itt a külfi hallgatók (plusz mi is) állítubk standot ahol eteleket és italokat lehet kóstolgatni. Csütörtökön volt pl a puding is, itt 3 tanár mesélte el az eletét, lehetett tőlük kérdezni, közben kapott mindenki pudingot eszegetni. Pentekenként van a vonulás, ilyenkor az egyetemtől elsétálunk a koliba, ott vannak utana progranok. Szokott lenni disznóvágás, fűnyíró verseny is hétvégén. A végén van eredményhírdetés, ahol kiderűl, jogy ki lett a bos major.

Ehez hasonló ősszel a Marek-napok csak az kolis esemény és az emeletek versenyeznek egymással.

2019. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és minden este buli van, vagy az Equus clubban, ami az egyetem területén van vagy a koliban.
2019. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!