Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül mikor derül, hogy...

Körülbelül mikor derül, hogy hova vettel fel miután kihírdetik a ponthatárokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy hogy van ez, hogy most hónap végén vagy augusztus elején? Köszönöm a segítséget!!
2010. júl. 5. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Tájékozottság ott van, grat... -.-

Július 22-én este meg tudod nézni a pontokat. Ha a ponthatár felett vagy, akkor felvettek ilyen egyszerű.

Ha megadtad a teló számodat kapsz sms-t.

2010. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igen én már csak ennyire vagyok tájékozott!! De azért köszönöm, hogy te ennyire otthon vagy a témában!!
2010. júl. 5. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Abban a percben derül ki, amikor a ponthatárokat kihirdetik.
2010. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
attól hogy a ponthatár felett vagy még nem 100% hogy felvesznek...ha így működne akkor nem idegeskednék annyit a felvételin...
2010. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a ponthatár felett vagy 100%, hogy felvesznek.
2010. júl. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem száz százalék... Ezért várja mindenki annyira a ponthatár kihirdetését. Ha nem lenne biztos, hogy aki felette van, az bekerült, akkor mi értelme lenne a ponthatárnak?

Teszem azt van egy szak, amire van 20 államilag finanszírozott hely. Akik oda akarnak menni, azok közül a az a húsz ember kerül be, akinek a legtöbb pontja van, a ponthatár pedig a huszadik ember pontja, azaz azé, aki a legkevesebb ponttal tudott bekerülni. Tehát a jelentkezők pontjától függően húzzák meg a határt.

2010. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!! - Gondolom csak azok tudják meg még abban a percben, akik tényleg magasan a ponthatár fölött vannak, a többi akinek meg nem úgy sikerült, ahogy eltervezte és jól elsz..ta az meg várhat!!
2010. júl. 6. 08:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaa, amúgy én azt hallottam, hogy akkor csak a pontodat (tom azt már ki tudom számolni, ennyire nem vagyok ....) tudod meg azon a szakon ahova jelentkeztél, nem azt hogy felvettek - e, azt majd csak a hivatalos levélben, amit küld majd az iskola és tulajdonképpen engem az érdekelne, hogy azt mikor küldik?
2010. júl. 6. 08:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Július 22én árulják el. Teszem azt, ha az x egyetem biológia szakára 364 lenne a ponthatár és neked pont annyi van, akkor felvettek:)
2010. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a ponthatáron vagy felette vagy, akkor felvettek. Ha 20 férőhely van, de 50 embernek a határ feletti pontja van, akkor mind az 50-et felveszik. Ezért vannak olyan előadások, ahol leülni sem tudsz, mert be sem férnek az elsősök a terembe. Csak a július 22-ei ponthatár-megadás számít, felesleges utána a levelet várnod "remegve". 22-én este minden eldől.
2010. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!