Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon az új dokumentumomat is...

Vajon az új dokumentumomat is elutasították, vagy csak még nem lett feldolgozva?

Figyelt kérdés
A felvételihez küldtem be többlet ponthoz dokumentumot, de első körben elutasították, mert egy dátum hiányzott róla. Elmentem újat kérni, elvileg ezen minden rajta van, elküldtem (merem remélni, hogy oda is ért), úgy nagyjából egy hete azt hiszem, de nem emlékszem pontosan. A felvi.hu-n még mindig az van kiírva, hogy Elutasítva. Honnan fogom megtudni vajon, hogy ez már az új dokumentumra vonatkozik-e, vagy még a régire, csak nem dolgozták fel a mostanit? Meg szerintetek kb. mennyi idő, amíg feldolgozzák?
2010. júl. 5. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én is variáltam e-felvin, nekem 2 nap alatt módosítottak, szóval annyi lehet a feldolgozási idő.
2010. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 óra alatt feldolgozták.
2010. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez remek... Na jó, akkor nyolckor felhívom őket, mert már tényleg hihetetlen amit csinálnak. Az előző dokumentumnál is betűről betűre felolvastam a hapsinak a telefonba, hogy mi van rajta, és megkérdeztem, hogy jó-e így, azt mondta, jó. Ezek után mégsem fogadták el, akkor telefonon azt mondták, hogy hiányzik egy dátum. Kértem új dokumentumot, itt már direkt úgy kértem, ahogy mondták. Ha most ez sem jó, akkor nagyon ki lesznek osztva.
2010. júl. 6. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!