Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Július 8. -ig dokumentumpótlás?

Július 8. -ig dokumentumpótlás?

Figyelt kérdés
múlthéten csináltam óvóalkalmasságit, sikerült. helyben csak az értékelő lapot kaptuk meg. e-felvin fel tudom tölteni az igazolást, és úgy is tudtam, hogy azt nekem kell, de az alkalmasságin a koordinátor azt mondta, szerinte a suli autómatikussan küldi az OMnek. Tapasztalatok? Ti hogy tudjátok? papírt azóta a sulitól nem kaptam.
2010. júl. 6. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyanígy vagyok, nem tudom, hogy mi van. :S


Én is óvónő szeretnék lenni. :D


Te hova adtad be a jelentkezésed?

2010. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Hívd fel a felvit, ne itt kérdezgess...
2010. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
te meg ne itt válaszolgass. egyébként felhívtam a felvit. semmivel nem lettem okosabb. most egy HÖKös barátnőm azt mondta, hogy valószínűleg a suli továbbítja, főleg ha nem kapok levelet, de a biztonság kedvéért töltsem föl az értékelőt. így lesz. ha gáz van, szólnak. egyébként Szegedre adtam be, nem ez van az első helyen, de ezt is szívesen tanulnám.
2010. júl. 6. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!