Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e bármi különbség a...

Danielito23 kérdése:

Van-e bármi különbség a pótfelvételi és a rendes felvételi eljárás között?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy a pótfelvételi esetén csak egy valamit lehet megjelölni. Rendes felvételinél 9000 forint a jelentkezés. Ez pótfelvételinél is hasonlóképp van?

Pótfelvételi jelentkezés esetén ugyanolyan jelentkezési lappal kell jelentkezni vagy egyéb speciális módon?


2010. júl. 6. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Külön lap van hozzá, amit az adott karnál lehet beszerezni. 5000 Ft a díj.
2010. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És pótfelvételinél csak költségtérítéses helyeket lehet megjelölni, legalább is államilag finanszírozott képzést még nem láttam rajta.
2010. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ezt jó tudni hogy az adott Karnál lehet beszerezni és olcsóbb is mint a rendes jelentkezés. Ez így tök jó.

Azt tudom hogy pótfelvételinél mindig költségtérítéses emberekkel töltik fel az üresen maradt helyeket, szóval erre is fel voltam készülve, de azért köszönöm hogy mondod.

2010. júl. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!