Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi előtti utolsó...

Az érettségi előtti utolsó napon (vasárnap) ti mit fogtok csinálni/csináltatok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy már nem érdemes nagyon tanulni, mert az utolsó pillanatnak számít

De gyakorolni se? (Volt erettsegiket)



2019. máj. 1. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem akarok már aznap tanulni/gyakorolni. Szerintem olvasni fogok, meg esetleg rendezgetni a szobámat.
2019. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tanulni fogok, nem értem, miért mondják, hogy nem érdemes.

Van már egy összeállított listám azokból a témákból, amiket mindig elrontok és elfelejtek, ezeket fogom átnézni mindegyik érettségi előtti este. Ha már nem sikerült a hosszútávú memóriával megjegyezni, jön a rövid távú segítsége.

Összepakolom az ennivalókat, tollakat, ünneplő ruhát, személyit. Magyarnál átnézem a műfajokat, a korszakokat és a formai követelményeket. Nyelvnél post iteket fogok tenni a szótárba a gyakran elrontott szavaimhoz.

2019. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emelt biológia érettségire készültem.
2019. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A családommal leszek, mert anyák napja lesz. Jót fogunk ebédelni.
2019. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bulájban voltam
2021. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!