Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vezetni tanulok az oktató egy...

Vezetni tanulok az oktató egy héten max 2-szer ad idöpontot. (2*2óra), így nagyon lassan haladok a kérdésem hogy ti egy héten idöpontot kaptatok amikor tanultatok vezetni?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok!

2019. máj. 3. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elárulom, hogy ez még jónak számít :D én heti 1x, 2x nagyon ritkán 3x mehetek akkor sem 2órát mint te, hanem csak 1et
2019. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó...Én heti 1x mehettem, sőt volt, hogy kéthetente 1x. A legtöbb ismerősöm szintén ilyen gyakorisággal volt, egyszerűen nem kaptunk több időpontot.
2019. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó. Én max. heti egyszer tudtam vezetni 1 órát, de volt az néha kéthetente 1 is és olyan is volt, hogy több hét is kimaradt. Az elején pl. rögtön két hónapot kellett várnom, mire egyáltalán el tudtam kezdeni.
2019. máj. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez amit te vezetsz ez jobb helyeken az teljesen átlag. Miért kevés ez? Ezzel az ütemmel 2 hónap a kötelezőt levezetni...
2019. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyit vezettem, de akár az én oktatómnál mások, vagy ismerőseim az ő oktatóiknál inkább heti egy duplaórát vezettek. Szerintem ne panaszkodj, ilyen tempóval 2-3 hónap, az teljesen jó.
2019. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisvárosban 4 hónap után kerültem be egy jobb oktatóhoz. Az elején heti 1*2 órát mentem csak, nagy ritkán 2*2órát. Utána már javult a helyzet és átlagban heti 2-szer tudtam menni, ami teljesen jó szerintem.
2019. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel a tempóval baj. Én egy órákat vezetek. Nov 15-én kezdtem. Volt hogy 4x1 órát is tudtam menni egy héten, volt hogy csak 2x1-et, most héten csak 1 szer voltam , tegnap. Időpontot sem kaptam még, mert sok vizsgázó van a jövőhétre. Lehet, hogy ebben az évben nem is tudok menni már. Majd látjuk. Nem lóverseny. A két évem csak 2021. Júniusában telik le.
2019. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!