Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden melyik autós oktatót...

Szegeden melyik autós oktatót ajánlanátok? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Konkrétabban róluk szeretnék véleményeket, saját tapasztalatokat:

Hell Antal, Rácz Roland, Absolon Róbert, Ónodi Gábor, Csejtei István, Böröcz Mátyás, Fekete Csaba, Papp Éva, Hell Antalné, Majoros Gabriella, Szabó Zsolt, Kovács Anita

Most fogom elkezdeni a gyakorlati tanulást, de nem tudom, melyikőjüket válasszam. Már keresgéltem véleményeket, de nem találtam róluk.. fontos lenne a türelem és kedvesség, de ha kell legyen szigorú, és ne csak a lehúzásra menjen. Előre is köszi a válaszokat!



2019. ápr. 3. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Csejtei Istvánnal szereztem meg a jogsit, nagyon tudom ajánlani. Életszerűen tanít vezetni, elmagyarázza a hibákat és meg lehet beszélni, hogy hogyan kellett volna eljárni az adott helyzetben (nekem fontos volt, hogy nem ordítozik az emberrel, mint az az oktató, akitől átmentem hozzá). Nem hiszem, hogy a lehúzásra menne, de csak akkor visz el vizsgázni, ha van rá reális esély, hogy sikerülni fog. Ami még fel szokott merülni oktatók kapcsán, hogy a személyes ügyeit intézzük-e az órákon. Nos részben igen, de szerintem teljesen életszerű módon, pl. ott parkolunk le, ahová be kell ugrania fél percre, aztán megyünk is tovább. Ha valami miatt hosszabban ügyet intézett az óra alatt, akkor ha ráértem, annyival tovább tartottuk az órát az eredeti befejezésnél, vagy pedig a következő órán pótoltuk be. Ha szerelőhöz viszi a kocsit, szokott bérelni egy csere oktatóautót. Rugalmasan lehet vele időpontot egyeztetni, hétvégén is szokott oktatni. Ha már jobban megy a vezetés, jól el lehet vele beszélgetni, hatalmas arc.
2019. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1/1 megkérdezhetem,hogy melyik oktatótól mentél át?
2019. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!