Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elmenteni az...

Miért nem tudom elmenteni az Access adatbázist?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még ilyen problémával... Amikor el akarom menteni a kész adatbázist, akkor azt írja a rendszer, hogy "A fájl nem található: C:\...\xy.accdb"


Mintha azt írná, hogy nem találja a rendszer azt, amit még csak most szeretnék létrehozni. Hát amit még nem hoztam létre, azt jóhogy nem találja... (Mégegyszer megjegyzem: Nem megnyitásról, hanem mentésről van szó.)


Köszi a segítséget!



2019. máj. 6. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs tiltott karakter a nevében? Olyan könyvtárba írsz, amire van jogosultságod?
2019. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létező adatbázist meg tudsz nyitni és írni bele?
2019. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A neve nem tartalmaz tiltott karaktert, illetve más adatbázisokat sem tudok vele megnyitni.
2019. máj. 6. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami makrót, modult akar automatikusan megnyitni, és annak az adatbázisát nem találja?
2019. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!