Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha érettségin a wc-ben...

Mi van ha érettségin a wc-ben puskázok?

Figyelt kérdés
Az iskolánk wc-jében van egy zug ahová úgy be tudom a mobilt rakni hogy nem találja meg senki. Ha kimegyek matek érettségin a wc-re és amelyik feladat nem megy megkeresem a neten az működhet? Tudom hogy utolsó aljadék csaló vagyok úgyhogy ezt már nem kell mondanotok xd
2019. máj. 6. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát beválhat, de:

1. Nem lesz rá elég időd. Asszem 3 percig lehet kimenni mosdóba, azon felül jegyzőkönyvezik. Persze ha rohansz, és nem keltesz feltűnést, meg lehet oldani.

2. Mire visszaérsz, elfelejted.

Meg lehet próbálni, de nem hiszem, hogy ér annyit. Feltűnés nélkül max 2-3 alkalommal mehetnél ki mosdóba, most ennyi feladat nem túl sok pont, hosszabb feladatot meg nem tudsz így megoldani, így szerintem nem éri meg a kockázatot, mivel lebukhatsz, ráadásul az osztálytársaidat is megszivatod ezzel. Sok sikert.

2019. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Van fügvénytábla, benne minden képlet, csak használni kell tudni. Számológéped meg van.
2019. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs értelme. Inkább foglalkozz a többi feladattal a wc-be járkálàs helyett. Nem tudom egyébként hogy kereshetnéd meg neten a választ. Ami olyan (képlet mondjuk) az a függvény táblázatban úgyis benne van
2019. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet kimenni. Ha wc-re mész valakinek el kell kisernie . Ez a legtöbb helyen így van.
2019. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
#4 kimehet, nem fogják őrízni, csak előtte kimennek megnézik van-e kint valaki, ha nincs akkor mehet. Addig meg nézik, hogy más be ne menjen, meg nézik a távol töltött időt.
2019. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha lebuksz, márpedig lebuksz, vége az érettségidnek. Ne légy hülye.
2019. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem fogom megcsinálni mert 2-esnek igaza van hogy a négyjegyűben minden benne van, de miért buknék le? A wc-t ma se nézegette meg ellenőrizte senki, ha otthagyom a mobilom abban a zugban ahol a lefolyócsövek vannak senki nem venné észre
2019. máj. 6. 19:27
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Ki lehet menni, sőt más emberrel együtt nem is tartózkodhatsz kint. Maximum 3 percig lehetsz kint, ami nem elég kb annyira sem, hogy a sliccem lehúzzam. Szóval necces lenne, de sok sikert!
2019. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt a maximum 3 percet honnan veszitek? :D


Már ne haragudj, de ha fosas jön rám akkor 3 perc alatt nem végeznék:D


Ha eltiltanának akkor lelerelnem róluk a ruhát is :D

2019. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ma érettségiztem és ismertették a szabályokat, 3 percet mondott a felügyelő tanár is, mert felolvasta a szabályokat.
2019. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!