Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha érettségin a wc-ben...

Mi van ha érettségin a wc-ben puskázok?

Figyelt kérdés
Az iskolánk wc-jében van egy zug ahová úgy be tudom a mobilt rakni hogy nem találja meg senki. Ha kimegyek matek érettségin a wc-re és amelyik feladat nem megy megkeresem a neten az működhet? Tudom hogy utolsó aljadék csaló vagyok úgyhogy ezt már nem kell mondanotok xd
2019. máj. 6. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetsz tovább is mint 3 perc de akkor jegyzőkönyvezik hogy tovább voltál.Mi a törit olyan helyen írtuk ami nagyon messze volt a wc tol és kb 6 7 perc alatt tudtam csak visszaérni. Leírtak és kesz
2019. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egyéni dolga meddig van kint a WC-n. Szóval, ha fél órát vagy, mert igenis hasmenésed van és rendbe kell szedned magad akkor csak a saját időd megy el. Ha emiatt kizárnának az érettségiről, tényleg lehet perelni őket polgári peren milliókra.... egyészségügyi gondjaid voltak és emiatt kizártak téged, mert ugyebár "csak 3 perc lehet", de ha ilyen problémád van akkor 3 perc alatt semmire sem mész. Szóval aki így korlátozza a "szabadságod" azt jól pofánverném, ott helybe.
2019. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó csak mondjuk azt vedd figyelembe utolsó hogy az olyan utolsó aljadékokra mint én muszáj valamilyen módszert kitalálniuk, nem én vagyok az egyetlen aki ilyeneken gondolkodik, ezért kell hogy valamilyen korlátot kivessenek erre, mert ha valaki fél órán át szarik a hasmenése miatt annyi idő alatt én az összes feladatra betanulnám a választ külső forrásból ugyanis elég jó a memóriák, szó szerint megtudok akár 8-10 feladatot is az adatokkal jegyezni és lekérdezni egy matekos ismerősöket, egy általad vázolt fél órás szarás alatt 5 ösre puskáznék matekból , ezért kell a jegyzőkönyv, meg az esetleges kizárás kockázata
2019. máj. 6. 22:31
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet, de ha mondjuk bevállalják azt, hogy ott áll miközben pottyantassz akkor nem tudod használni ezt a felé csalási módszert. Tehát, ha én régen ilyen helyzetbe kerültem volna, hogy fosos járvány aztán, ha menni kell hát menni kell. Nagyon nem izgatott volna, ha valaki figyel... maximum neki lett volna kellemetlen.


De amúgy igazából nagyon sok mindent nem tudsz kipsukzáni. Péládul matekból mit? Semmit nem tudsz.... Amíg meg az érettségi addig a megoldások nem kerülnek fel. Ergo ugyanazt tudod csak nézni ami a négyjegyűbe van....

2019. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan, lehetsz kint többet, de jegyzőkönyvbe veszik. Én egyedül a töri érettséginèl látom értelmét a puskànak. De abból is ott az atlasz, amiből rengeteg infó kiolvashatò.
2019. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. máj. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!