Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kitöltöttem a Generali tesztjé...

Kitöltöttem a Generali tesztjét, és elvileg behívtak a középdöntőbe. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Szóval kb egy hónapja megtaláltam az interneten a Generali Kresz tesztjét, kitöltöttem, és most küldtek e-mail, hogy Pesten az Akváriumban lesz a középdöntő, ahonnan 6-6 ember jut tovább, ez május 28-án lenne. Ez tényleg igaz? Felmegyek Pestre és ingyen kitölthetem a második fordulót, vagy ez hogy megy? Kell ott nekem fizetni valamiért(az úti költségen kívül)? Nem kamu? Más is bejutott? Van ebben valami csavar?

Azért kérdezem, mert ha ez tényleg az, aminek látszik, akkor Pest innen kb 250 km-re van és nem akarok tízezreket kihajítani az ablakon.


2019. máj. 6. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

Erről van szó.

2019. máj. 6. 19:45
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
"A programra a középdöntő játékosai ingyenes meghívást kapnak"
2019. máj. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam mit írnak, csak keresem a csavart az egészben...
2019. máj. 7. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!