Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik biztosító a legolcsóbb?

Melyik biztosító a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 74-ben születtem, és van egy fiat unom 1.1-es.Nem volt balesetem, és mégis egyre magasabb lesz az éves biztosításom, 18-ról indultunk, tavaly 21, idén már 23, szeretnék biztosítást váltani kedvezőbb ár reményébenm tolna megyei vagyok, bármi esetleges kérdésre szívesen válaszolok, és remélem tudtok segíteni, mert ez pofátlanság

2018. dec. 10. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pl:netrisk

Szépen kikalkulálod és megtudod,hogy NEKED melyik biztosító ajánlata lesz a legkedvezőbb

2018. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed hogy biztositaskozvetitok vagyunk? A 23ezernek meg örülj hogy ingyen autozhatsz.
2018. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos évek óta ez a tendencia a biztosítóknál. Mind emel minden évben.

Hiába lépsz feljebb a bónusban.

Ettől függetlenül érdemes lehet egy kalkulációt indítani a netrisk.hu- n.

Ha ez vígasztal amúgy ausztriában havi szinten kéne ennyit fizetnünk egy kisautó biztosításáért.

2018. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél lejjebb nem mész!

Minden biztosító emel, a korosztályod által okozott károkra kifizetett javítási díjaknak megfelelően.


Ja, hogy te meg én nem okozunk balesetet?

Nem számít, mi akkor is többet fizetünk, mások helyett is!

2018. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van 5 gyermekem, és ezt a pár ezret megérzem, nem, nem azt hiszem, hogy biztosításban utaztok, csak azt, hogy a 324328233242 emberből van itt olyan, aki ugyanolyan cipőben jár, mint én
2018. dec. 10. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de a kérdésed megválaszolhatatlan. Kinek, mikor, melyik; nagyon sok adattól függ. És attól is, hogy melyik biztosító mikor, mely jellemzők alapján szeretné elüldözni, vagy éppen csalogatni a szerződő partnereket.

A00-tól B10-ig nekem is évről évre nőtt a díjam, hiába nem okoztam soha életemben balesetet; sőt, nekem sem okoztak. És, sok-sok éve B10-ben tartózkodva is, évről évre nő.

Az utóbbi 10 évben kétszer váltottam, mert évek után egyszer csak nagyon durván (egyik esetben majdnem 50%-os) emelt díjat ajánlottak. Pedig, nálam, semmi sem változott. Váltással is emelkedett, de csak 1-3%-kal.

Ahol most vagyok, jövőre az ötödik évet kezdem; számomra a legolcsóbb. A fiam is ennél a biztosítónál volt két évig, kis emelgetések voltak, a harmadik évre nagyot emeltek (persze, váltott), miközben nekem, ugyanannál a biztosítónál csak pici emelés volt.


Kizárólag annyit tehetsz (minden új biztosítási év előtt megteszem), hogy valamelyik alkusz oldalon (akár többen is) kiszámoltatod; a lehetséges biztosítóknál, sorba szedve mutatják a díjakat. (netrisk, CLB, biztosítás stb.). Csak így tudod meg, hogy számodra és akkor melyik a legkedvezőbb díjú. De az nem marad örökös.

2018. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
már mindegy. lejárt a határidő. kérj negyedéves fizetést...azt el lehet viselni.
2018. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 a.erika ***** válasza:
0%
Üdv. Próbáld meg a Generalit. Egy dijkalkulációt megér, hisz ingyen van. Idén kettő új kedvezményünk lett a meglévők mellé, sokan nem tudnak róla. Az idei kötelezőink díja végre nagyon jók a plussz új kedvezményeknek köszönhetően! Azért az a 23000ft éves díj elég jó! 😉
2018. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 ezer az kb ingyen van. Pl pesten A0 nemigen van 80-100 alatt sok autóval.
2018. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!