Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik abban az esetben,...

Mi történik abban az esetben, ha nem jelenek meg egy emelt érettségin úgy, hogy van már abból előrehozottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tavalyi évben előrehozottan letettem informatikából a középszintű érettségit,80%-ra.

A pontjaim miatt,idén beírtam az emelt szintűt,hátha tudok pár plusz pontot hozni (ugye az emelt plusz 50 pontja miatt,plusz ha jól sikerül az emelt)

Viszont,nem érzem magam annyira felkészültnek,hiszen elment az időm a többi tantárgy tanulásával,félnék,hogy nem javítanék rajta semennyit sem..

Mi történik abban az esetben,ha nem jelenek meg? Attól még beszámítják a tavalyi közepemet,nem igaz? Vagy nagy baj lehet belőle?



#baj #érettségi #informatika #közép #előrehozott #középinformatika #jelenek
2019. máj. 8. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A mostani elégtelen lesz. Mivel a jobb számít, így a régi érvényben marad. De pont ezért szerintem próbáld meg, nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz.
2019. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!