Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgy volt számodra...

Melyik tantárgy volt számodra a legnehezebb a matek szakon?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok, nem mondom, hogy túl nehéz, de rengeteg. Iszonyú sok időt vesz el, le vagyok maradva az évfolyamhoz képest. Lesz ez később még könnyebb, vagy még több lesz, esetleg még nehezebb?

2019. máj. 10. 09:50
 1/4 dq ***** válasza:
86%

Valszám 2 és statisztika.


Nem tudom, hogy később könnyebb vagy nehezebb lesz-e.


Ha nincs jobb dolgod, hát hozd fel magad az évfolyamhoz képest. Tanulj többet, gyakorolj többet. (Nekem pl nem volt semmi dolgom egyetem alatt.)

2019. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baluba ***** válasza:
87%
Analízis 3 és Operációkutatás 2 szokta leginkább tizedelni a népet.
2019. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első év volt messze a legegyszerűbb. Ehhez képest csak nehezebb dolgok lesznek.

Nekem elég jól ment (ELTE TTK), de a projektív geometria és a differenciálgeometria nekem húzós volt.

Viszont nekem nem volt gondom, de a legjobban a valószínűségszámítás szórta a jónépet.

2019. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!