Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek is nehéz volt a matek...

Nektek is nehéz volt a matek érettségi?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt vészes.
2019. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az első rész nagyon gagyi volt. A második részben a nagy feladatok voltqk gondolkodtatóak. Szerintem nagyon könnyű volt kettest szerezni és az ötösért meg dolgozni kellett.

Megy a hiszti a médiában de az érettségiben szereplő ősszes ismeret a középiskolai tananyag része volt.

2019. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem volt nehéz. Mondjuk én emelten tanultam, de taktikai okokból középszinten érettségizem. Az első rész nevetségesen könnyű volt. A második rész hosszú volt kicsit, de semmi nem volt benne, ami ne lett volna a korábbi években. Én olyan 96%-ra számítok.
2019. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Az elso resze iszonyat konnyu volt, el sem hittem hogy kb 20 perc alatt megirtam.

A masodin resze hosszu volt , nem lehetetlen , de nekem ott ellenorzesre nagyon nem volt idom.

2019. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cactusbaba válasza:
Hát én nagyon szenvedtem vele, a második rész szerintem iszonyú nehéz volt.
2019. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én emeltet írtam, 90% lesz kb, ahogy néztem javítókulcsot. Neked?
2019. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első része gyanúsan könnyű volt, és nem volt benne komolyabb koordinátageometria, úgyhogy már akkor sejtettem, mi vár rám, mikor beadtam... Az elsőben fix 24 pontom lesz, egy kapkodós bakim volt és az egyenes egyenlete, amit nem tudtam megcsinálni.

A második... hát, szívás. Mivel távtagozaton csináltam, ezért korlátozott volt a tananyagunk, sok dologgal nem is találkoztam, még a kiadott tanmenetben sem. Magántanárhoz jártam, aki biztatott, hogy jó vagyok, nem lesz gond... hát lesz. A kettest tényleg nem volt nehéz összekarmolni, talán még a hármast sem, de a többiért kellett izzadni. 57-62pont között kellene lennem, meglátjuk.

2019. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!