Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért írja ki az -e felvételi,...

Miért írja ki az -e felvételi, hogy "Az érettségi pont érvénytelensége miatt figyelmen kívül hagyva"?

Figyelt kérdés

Ősszel érettségiztem földrajzból, kell szakomhoz amire jelentkeztem.

Nincs feltöltve az érettségim, lehet hogy az a baj?



2019. máj. 11. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nincs feltöltve? Mégis hogyan tudna kalkulálni vele a rendszer, ha nincs meg hozzá az eredmény és a bizonyíték, hogy te valóban vizsgázták belőle?
2019. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért nincs feltöltve az érettségid? Minden dokumentumot fel kell tölteni, de ha nincs leírva ezerszer a felviben akkor egyszer sem. Biztos egyetemre akarsz menni?! Feltölteni már nem fogod tudni, most már csak azt lehet, amit nem szereztél meg a jelentkezési határidőig.
2019. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye ilyen szak, ahová kell alkalmassági? Amíg az nincs meg, addig nem számít pontot a rendszer.
2019. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

"Minden dokumentumot fel kell tölteni, de ha nincs leírva ezerszer a felviben akkor egyszer sem. Biztos egyetemre akarsz menni?! "

Inkább te ne menjél egyetemre... Az is le van írva, hogy az érettségi eredményt NEM KELL feltölteni, mert azt ők kérik le valami adatbázisból.


Amit fel kell tölteni, az a gimis bizonyítványod, meg minden más, amiért járhat pont. Azokat feltöltötted? Máskülönben írj a felvinek, gyorsan válaszolnak

2019. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm szépen, de már sikeresen lediplomáztam, kétszer, nem kértem, hogy megmondd, hogy mit csináljak...


Akkor még fel kellett tölteni, amikor én jelentkeztem, nem tudtam, hogy most már nem, bocsi Kérdező.

2019. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Akkor tudatlanként nem kellene kioktató jelleggel nekiesni a kérdezőnek...
2019. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
“Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!”
2019. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!