Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na hogy érzitek ezt a mai...

Na hogy érzitek ezt a mai biosz emeltet?

Figyelt kérdés
Mik voltak a független változók a biomassza mérésben? xd

2019. máj. 14. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A biomasszas feladatnal a hajam teptem, de korrekt feladatsor volt.
2019. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
o igen az essze egy ajandek volt
2019. máj. 14. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A független változó nem a különböző növények és az élőhely? (Már nem tudom, hogy volt pontosan megfogalmazva, de én C és D-t jelöltem).
2019. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó én úgy gondoltam hogy a változó azt jelenti ami a kísérletek során változik vagyis a monokultura vagy termeszetes kornyezet meg az attol FÜGGŐ biomassza+szazalekos arany es akkor az a fuggetlen. de aztan nemtudom. Azok alapjan amiket talaltam magyarazatokat az jon le hogy elrontottak a negyzetek szamat vagy felcsereltek a fuggo fuggetlent a kerdesekben, ami nem lehetetlen mert volt cserebere a sorszamokkal betujelekkel a szovegben. Remenykedek.
2019. máj. 14. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát már én sem tudom, hogy mi van xD

Mindesetre könyv szerint: "A független változás az, amit mi változtatunk a kísérlet során, a függő pedig amit mérünk, hogy ennek következtében hogyan változik".


Ez alapján mi választottuk meg 2 különböző egyed 2 különböző helyen élő fajtájés és azt mértük, hogy ezek hogy befolyásolják a biomasszát.

2019. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!