Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van már érettségi bizonyítv...

Ha van már érettségi bizonyítványom és szeretnék csinálni egy emeltet, akkor mitől függ, h melyik középsuliba mehetek megírni? (ha kormányhivatalon keresztül jelentkezem)

Figyelt kérdés
Csak úgy random berak valami iskolába a kormányhivatal? Vagy figyelembe veszi, h a lakóhelyemhez legközelebb legyen? Vagy mi alapján?

#érettségi jelentkezés #érettségi bizonyitvány
2018. szept. 26. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván ha Pesten lesz, akkor nem fognak Debrecenbe küldeni.

Azért annyira nem random a történet, mert ahol nem tartanak emelt szintű vizsgát, akkor oda nem raknak be.

Mindenképp lesz egy telefonos egyeztetés, hogy neked melyik lenne a legjobb.

2018. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hát énszerintem mehetsz oda, ahova akarsz, de van a városodban egy ilyen kirendelt is
2018. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyekeznek figyelembe venni a lakóhelyedet, ha a saját megyédben jelentkezel.
2018. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a legközelebbi suliba kerülsz, de azért nem is az ország másik végébe fognak elküldeni vizsgázni. Azért valamennyire figyelembe veszik a lakóhelyed.


Amúgy szerintem éppen ezért egyszerűbb, ha kiválasztasz egy középiskolát és ott jelentkezel. Én is így csináltam, mert így ott írhattam meg az írásbelit és csak a szóbelire kellett elutaznom egy másik városba. Akik a kormányhivatalban jelentkeztek, ők mind el lettek küldve környező városokba.

2018. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!