Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a felvételi...

Mit jelentenek a felvételi pontszámok?

Figyelt kérdés
Mekkora esély van bekerülnöm a pécsi programtervező szakra, ahol 280 a ponthatár, 320 ponttal?

2019. máj. 14. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Be fogsz kerülni.
2019. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Siman, nem fog emelkedni tuti
2019. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy 30főt szeretnének felvenni. Ha jól értem akkor, ha van 30 ember rajtam kivül akinek eggyel is több pontja van, akkor ők jutnak be(mindenki előként jelölte meg természetesen)? Van pontszámon felül más kritérium is amit néz az egyetem?
2019. máj. 14. 17:16
 4/4 anonim válasza:
Van X fő akit felvesznek. És az x. Tagnak van egy pontszáma amivel bekerül. Az a pontszám lesz a ponthatár. De emellett kritérium egyetemre bejutáshoz, hogy csak akkor versenyezhetsz a bejutásért ba minimum 280 pontod van.
2019. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!