Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átsorolás fizetősre így van?

Átsorolás fizetősre így van?

Figyelt kérdés

Ugye az átlagra vonatkozó feltétel az, hogy legyen meg 2 egymás utánni félévben a súllyozott átlag 2.75. Na akkor ez most az jelenti, hogy ha mondjuk 1. Félévben lett 16 kreditem, a másodikban 25, akkor (16+25)*2.75=112.75 nek kell lennie a kredit*jegy értékek összegének, vagy a két félév átlaga legyen 2.75? Pl 1. Felev 2.5 átlag, akkor a másodiknak 2.75*2=5.5 5.5-2.5=3 as átlag kell?

Remélem érthető hogy mire gondolok!


2019. máj. 15. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét féléved átlag alatti akkor raknak át.
2019. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első is írta.


Viszont meg szeretném kérdezni, hogy hova jársz? Csak mert ilyen alacsony átlaggal az államiban maradáshoz még nem találkoztam sehol. Komolyan érdekel :)

2019. máj. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2#:


Linkelek neked. Itt van a válasz:-)


[link]

2019. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Csak mert ilyen alacsony átlaggal az államiban maradáshoz még nem találkoztam sehol."


Nálunk TTIK-n elég gyakori. Pl. én bioszra jártam, volt olyan félév, hogy 2,0-s átlagra már járt ösztöndíj, pedig nem osztogatták azért olyan könnyen. De speciel mi minden tárgyból min. 3 ZH-t írtunk a félév során, ha nem sikerül azok átlaga 50%-ra, akkor nem lehetett vizsgára menni, azaz abból a tárgyból az embernek nem volt jegye. Ami rosszabb, mint az 1-es az átlag szempontjából.

2019. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Köszönöm a válaszokat, meglepődtem, mert nálunk és az ismerősöknél is azt hallottam, hogy magasabbak, pedig különböző szakokra jártunk. Külön köszi, hogy nem vette senki sértésnek a kérdést. :)

2019. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ME géik és igen kevésnek tűnik de nem adják csak úgy a jó jegyeket
2019. máj. 15. 18:10
 7/7 wkkfkdjsbsbs válasza:
Nem úgy van, hogy a 2 félév átlagának kell 2.75 felett lennie? Nem külön-külön az egyiknek
2019. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!