Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy tantárgyból jövőre emeltezni szeretnék. A tanárom készít viszont úgy,hogy óra után ha van kérdésem (tehát nem mindig) oda megyek és megbeszéljük vagy ő jön és ad vázlatot. Ezzel eddig semmi probléma.

Viszont..az osztályom nagy %-a éretlen,gyerekes ezzel a véleménnyel tanárok is így vannak.

Na most az osztályban fiúk úgy vélik, én nyalok ennek a tanárnak, ami egyáltalán nem igaz,hisz csak segítséget kértem-kapok és bírjuk is egymást a tanárral.

A probléma: Már egy ideje, ha tudom is a választ akkor se mondom, nem is jelentkezem, szinte elakarok bújni,távolabb is ülök már direkt mindenkitől és imádkozok, hogy a tanár ne kérdezzen semmit mert nehogy valami megszólást kapjak. Egyébként sokakat az is zavar, ha 5öst irok.

Nem értem, valakit miért zavar ha xy segitséget kér, tanul és önmaga jövőjét épiti? Úgy érzem, ezekkel nem teszem tönkre senki életét,mégis zavaró tényezők.:/ Engem pedig látható módon befolyásolnak, mivel inkább vissza sem szólok hisz hiába, én legalább csendbe tudok maradni, mert nem érdekel de valahol meg még is. Ugyanakkor,sokat tanulok,ebből a tárgyból meg még dupláját,nem hiába, így persze jó jegyet kapok, nem ugy mint ők akik nem foglalkoznak kicsit sem vele.


2019. máj. 20. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, te csak tanulj és készülj fel rendesen az érettségire. Ez lesz az életed alapja, ők még nem értik meg milyen fontos is.
2019. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen egyetértek és sokkal jobb mástól olvasni,hogy ne foglalkozzak velük, minthogy a fejemben ezt hajtani mert az meg már nem ér semmit, pedig tényleg nem akarok velük:/ Az,hogy ők 17-18 évesen szarnak bele, az kit érdekel, de az, hogy én nem, az szerintem ne legyen már probléma.
2019. máj. 21. 06:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!