Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát lenne érdemes...

Szanyú kérdése:

Milyen szakmát lenne érdemes letennem amíg a gyerekekkel itthon vagyok?

Figyelt kérdés

sziasztok.2 kicsivel vagyok itthon.(2 éves,2 hónapos)

Szeretném majd olyan területre visszamenni dolgozni ahol a munkaidő megeggyezik majd a gyerekek ovi-suliba hurcolásával.Ez elég nehéz mert kb 8-9 től tudnék 3-4 ig dolgozni.Gondoltam amíg itthon vagyok elvégzek egy iskolát olyan területen aminek ilyen a munkaideje.Gondolom ez ügyintéző-iroda.Más nemigen....milyen területeket tudtok ajánlani? Vagy milyen iskolát? köszönöm a válaszokat



2019. máj. 23. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Részmunkaidő vagy irodai munka. Titkár, asszisztens, logisztika
2019. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Gyógyszertári asszisztens?
2019. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász? Kozmetikus? Körmös? Bármelyikkel úgy osztod be az idődet ahogy csak akarod.
2019. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért vigyázni kell, mert ez az úgy osztod be az idődet, ahogy akarod c. történet fordítva is elsülhet. Én járok körmöshöz, ő mondta, hogy sokszor rákényszerül arra, hogy olyan időpontokban is vállaljon munkát, amikor eredetileg nem tervezett dolgozni. Pl szombaton. Egész egyszerűen, mert a vendégnek az a jó, ha pedig nem vállalja, a vendég elmegy máshova, aki viszont igen. Eleve olyan szakmákról beszélünk, ahol a klientkör kialakítása miatt sokáig nagyon rugalmasnak kell lenni, ráadásul a legtöbb embernek eleve a késő délutáni, hétvégi időpontok felelnek meg ugyebár a munkájuk miatt. Van kivétel, de csupa olyan szakmáról van szó, ahol amíg be nem indul a vállalkozás, addig nem nagyon lehet válogatni. Mindenhonnan be kell pecázni a klienseket, akár annak árán is, hogy fel kell áldozni szombat délelőttöt, vagy a hétköznap estéket. Ezeket is érdemes figyelembe venni.


Én ilyen szituációban inkább választanék egy fix munkarenddel bíró munkakört/végzettséget, ott nem érheti az embert meglepetés.

2019. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!