Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek el vizsgazni...

Ha nem megyek el vizsgazni mert nem tanultam és mar nincs szabad hely a tobbi idopontra akkor kinek kell emailt irni?

Figyelt kérdés

A tanulmanyi osztalyra vagy a vizsgaztatonak? Meg szerintetek mit irjak? Betegseg miatt vagy munka miatt? A munkat azert gondoltam mert mar volt ra pelda hogy nem tudtam bemenni suliba mert dolgoznom kellett es kirugtak volna ,videki vagyok es muszaj az albit is finanszirozni.

Nem tudom melyiket fogadnak el jobban, szerintetek?


2019. máj. 26. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A tanulmányi osztályra tartoznak a vizsgaidőpontok, őket keresném meg ezzel. Ha van egy kis emberség az ügyintézőben, akkor betesz soron kívül egy másik időpontra. Én őszinte lennék és SZEMÉLYESEN mondanám el, hogy azért akarnék másik időpontra menni, mert nem tanultál erre az alkalomra, a többi pedig időközben betelt.
2019. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
nem jelent meg lesz, és fizetned kell.
2019. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! Akkor azt tanacsolod hogy szemelyesen menjek be a to-ra?

A “penzbirsag” a legkevesebb

2019. máj. 26. 19:47
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
28%
Egyik levelező képzésemen volt ilyen, csak én lebetegedtem és pont az volt az utsó alkalom... Írtam a tanárnak, ő a TO-hoz irányított, aztán írni kellett egy kérvényt, csatolni a táppénzes papír másolatát; gyorsan elbírálták, aztán pedig kövi héten bementem a prof irodájába megírni.
2019. máj. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Tapasztalat, hogy vizsga előtt 2-3 nappal 10-20 leadják (50-100 fős vizsgánál).

Egyébként TO-n kérj bővítést, nekünk krokodil könnyek nélkül szoktak bővíteni.

2019. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Riki miller válasza:
Ha nem megyek el vizsgázni ,˝mert nem tanultam˝az nem kifogás. Én a vizsgán totál harmadnapos vagy másnapos voltam , a felkészülésem is olyan vólt is még előtte is belöktem egy felest is egy redbult is 2-vel átmentem...
2019. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!