Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező szakmai gyakorlattal...

Kötelező szakmai gyakorlattal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Felsőoktatásban tanulok alapképzésen. Idén nyáron szeretném végezni a kötelező szakmai gyakorlatot, ami esetemben 6 hét (240 óra). Kaptam emailt, felvettek a céghez, ahová menni akarok. Küldtek egy adatfelvételi lapot, amit ki kell töltenem, és postán elküldeni nekik. Ezzel kapcsolatban van néhány kérdésem, ami nem teljesen világos. 3 adatot kell kitöltenem. Az egyik a "szakképzettsége". Ide csak simán a szak neve kell amin vagyok, vagy írjam még mögé, hogy hallgató? A másik amit ki kell töltenem, az a befejezés időpontja. A kezdés időpontját tudom, a befejezés időpontját viszont maximum csak kiszámolni tudom onnan, hogy megvan adva a kezdés időpontja, tudom, hogy 240 órát kell mennem, és feltételezem, hogy heti 5*8 órát megyek 6 héten keresztül. Na de most ezt az utóbbi heti 40 órát én feltételezhetem, mert minden kötelező szakmai gyakorlatra előírás, hogy így kell legyen, vagy nem? Harmadik kérdés, hogy mennyi a foglalkoztatás időtartalma... idő órában írjam? Vagy jobban járok, ha írok nekik egy emailt, és megkérdem ezekről ?
2019. máj. 27. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha megkérdezed.
2019. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem is. Amúgy rendőrhatósági engedély kéréséhez kell.
2019. máj. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!