Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból nekem felmentésem...

Matekból nekem felmentésem van osztályozás és matek való érettségi alól. Ezt a felmentést van lehetőségem más matekkal kapcsolatos tantárgyból felhasználói?

Figyelt kérdés

Pl közgazdaság érettségi.

Magán a felmentésen nincs szó ilyenről de mégis matekkal kapcsolatos. Ez ügyben lehetne valamit intézni?



2019. ápr. 16. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Max azon részeiből kaphatnál felmentést. De ha ilyen gondod van minek mész olyan szakra??
2019. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valójában iskolába jelentkezéskor szó sem volt ilyenről. Angol szakra jelentkeztem és paff csatlakoztak ezek a tantárgyak. Időközben gimnáziumrol váltott át a suli is szakgimnaziumra szóval ebbe bele csöppentem.
2019. ápr. 16. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor érettségizel? Ha most, akkor már semmire sincs lehetőséged, csak a jelentkezéssel együtt.
2019. ápr. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jövőre érettségizek
2019. ápr. 17. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor állj neki MOST tisztázni az érettségit szervező igazgatóhelyettessel, hogy mire jó az a papír, és milyen kérvényt kell beadnod a jövő tanév elején, mert érettségi felmentést csak abból kaphatsz, amiből a tanév során is fel voltál mentve az értékelés alól.


Ha ez a papír nem jó a közgázra, akkor még van időd szeptemberig másikat csináltatni, de 16 év felett már nem fogadnak ingyen a tanácsadóban, máshova kell menni pénzért.

2019. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!