Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet érettségin...

Miért nem lehet érettségin hibajavítót használni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad, de nem értem, hogy miért. Félnek, hogy túl sok hely maradna, vagy mi? :D

2019. máj. 30. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert bári belejavíthatna utólag is.
2019. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bárki
2019. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, utólag nem lehetne megmondani, te húztál ki valamit vagy valaki belekontárkodott a munkádba és értékelhető dolgokat "javított" ki.
2019. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb is írták, hogy minden kétséget kizárólag csak a te válaszaid legyenek értékelve, se több, se kevesebb. Éppen ezért nem lehet ceruzával sem megírni, illetve ezért kell(ene) a szabadon maradt részeket kihúzni, hogy oda senki ne írhasson utólag már semmit.

Ez egyszerre szolgálja a te, és a javító tanár védelmét, hogy senkit ne lehessen visszaéléssel, vagy csalással vádolni utólag.

2019. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem ugyanúgy belírhat valaki tollal is, vagy ha bunkó akar lenni a tanár áthúzhatja tollal amig írtál. Durva ebbe belegondoloni hogy hogy kiszúrhatnak az emberrel..

Mondjuk nekem az emelt érettségimen tavaly pont fordítva volt: kihagytam egy feladatot, ahol azt hiszem be kellett karikázni a jó választ vagy ilyesmi de elfelejtettem. Erre otthon jöttem rá. Mikor megkaptam kijavítva a feladatlapot, csak néztem, be volt karikázba a jó válasz, egy olyan javító tanár csinálta akit nem is ismertem:D

2019. máj. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

#5

ismertem még a régi érettségi rendszerben olyan magyar-tanárt, aki kiadta a diákjainak, hogy kizárólag signettával írhatják a magyart. Márpedig azért, mert nála helyesírási hiba miatt SENKI nem fog nyelvtanból bukni.

2019. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 5az emlékezet csalóa dolog. simén lehet megcsinéltad csak túlparáztad. az emberben benne van a drukk. nem hiszem hogy emelten berták volna neked. küüzepen csak csak. ,de egy ismeretlen?
2019. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!