Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtanulni a...

Hogyan tudnám megtanulni a tételeket?

Figyelt kérdés
Június 17.-én kezdődnek a szóbeli vizsgák. A mai napot nem beleértve van még 15 nap hátra,azaz fél hónap. Összesen 102 darab tételem van. 87 tételt még meg kell tanulnom. Irjatok javaslatokat avval kapcsolatban,hogy hogyan tudnék a leghatékonyabban haladni a tételeimmel.Aki tudna javaslatot tenni,hogy hogyan osszam be őket egyaránt,annak nagyon megköszönném.

2019. jún. 1. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan azzal kezdeném, hogy elolvasom mindet, hogy egyáltalán legyen valami fogalmam mindegyikről. Utána szigorúan kézzel írva kidolgoznám őket, elemezgetném, hogy megmaradjanak az információk. A nehézséget az jelenti, hogy 6-7 tételt kell egy nap megtanulnod, hogy végezz vele.
2019. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasd át először, közben húzd alá a lényeget, majd írj vázlatot. Vázlatírás közben magyarázd magadnak, hogy mit miért mikor hogyan, mintha tanár lennél. Így jobban meg fogod jegyezni.


Én 12-én szóbelizem egy tárgyból, de meg sem mondom, hány tételem van még erre a hat napra. Reménykedem a legjobbakban. Neked is sok sikert!

2019. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sok sikert!:)
2019. jún. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!